
Ігровий ноутбук ASUS TUF Gaming FX505DV (Ryzen 7 3750H/16Gb DDR4/NVIDIA GeForce RTX 2060/SSD 1Tb + HDD 1Tb/EWV 120Hz) з гарантією
25 700 ₴
- В наявності
Ноутбук б/в у чудовому стані (9 з 10). З зауважень хіба що дивні розводи на кришці, пов'язані, скоріше за все, з тим, що на кришці була наклеєна плівка і покриття вигоріло на сонці, залишаючі характериний візерунок від бульбашок під цією плівкою. Авжеж це суто косметичний момент, який ні на що не впливає. Екран та область навколо клавіатури в чудовому стані. Матриця EWV 120 Гц (зараз такі називають IPS-Like) – гарна передача кольорів та відмінна плавність зображення без засвітів і битих пікселів. Ноутбук працює без зауважень, тягне всі сучасні ігри на високих параметрах, тільки найважчі – на параметрах, ближчих до середніх. Знос батареї 27% (залишок 34,7 Вт/год що точно більше ніж година роботи від батареї). Комплект – ноутбук та зарядка. Гарантія – 2 місяці. Разом з ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Особливості ноутбука:
1. Стильний ігровий корпус з крутою алюмінієвою кришкою. Виділений блок WASD. Круте RGB-підсвічування.
2. Відомий ігровий бренд із великою кількістю фірмових програм.
3. Ігрова збірка середнього рівня, яка дозволяє виконувати грати майже у всі сучасні ігри на високих параметрах, тільки найважчі – на параметрах, ближчих до середніх. Якісний процесор AMD Ryzen 7 3-го покоління. Швидка ігрова відеокарта RTX 2060 з 6 Гб оперативної пам'яті і підтримкою трасування променів. Місткий SSD на 1 Тб (в цьому сегменті вже рідкість) для миттєвих завантажень та HDD на 1 Тб для зберігання ігор і контенту.
4. Якісний 120 Гц EWV-екран з приємними кольорами, кутами огляду та підвищеною плавністю.
5. RGB-підсвітка клавіатури.
ASUS TUF Gaming FX505DV - ігровий ноутбук, що поєднує в собі міць процесорів AMD і відеокарт NVIDIA. Пристрій виконаний в практичному корпусі з металу і пластика, який відповідає вимогам військово-промислового стандарту MIL-STD-810G. Високу продуктивність ASUS TUF Gaming FX505DV забезпечують процесори AMD Ryzen 7 3750H, що працюють в парі з дискретною відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2060, доповненої 6 ГБ відеопам'яті. В ноутбуці встановлюється 15,6-дюймова матриця з частотою оновлення 120 Гц. Строгий стиль ASUS TUF Gaming FX505DV злегка розбавляє текстурованая поверхня палмресту і RGB підсвічування.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1080p)
• Counter-Strike 2 — ~100–160 FPS (High)
• Valorant — ~180–260 FPS (High)
• Dota 2 — ~120–180 FPS (High)
• Rocket League — ~140–200 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~110–160 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~150–220 FPS (High / Ultra)
• Fortnite — ~90–140 FPS (High + DLSS)
• Apex Legends — ~80–120 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~70–100 FPS (Medium / High)
• Cyberpunk 2077 — ~40–55 FPS (Medium / High + DLSS)
• Red Dead Redemption 2 — ~50–65 FPS (Medium / High)
• Hogwarts Legacy — ~40–55 FPS (Medium + DLSS)
• Assassin’s Creed Valhalla / Mirage — ~55–70 FPS (Medium / High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~50–65 FPS (Medium / High)
• Forza Horizon 5 — ~75–95 FPS (High)
• Far Cry 6 — ~60–75 FPS (Medium / High)
• Starfield — ~35–45 FPS (Low / Medium + FSR)
• Doom Eternal — ~160–240 FPS (High)
Детальні характеристики:
Бренд: ASUS
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 11 Home
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: EWV
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Процесор
Модель процесора: AMD Ryzen 7 3750H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,3
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 4,0
Загальна кількість ядер процесора: 4
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 2060
Об'єм пам'яті відеокарти, ГБ: 6
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
SSD, ГБ: 1000
HDD, ГБ: 1000
Роз'єми
Зовнішні порти: USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) x2; HDMI x1; USB 2.0 x1; RJ-45 (LAN) x1; DC-in x1;
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth: є
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,16
Розмір, мм: 361x263x26
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Ryzen 7 3750H |
| Тактова частота | 3.3 ГГц - 4.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | EWV |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 5400 об/хв |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.16 кг |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
- Ціна: 25 700 ₴






