
Ігровий ноутбук Lenovo Legion 5 15ARH05H (Ryzen 7 4800H/16Gb DDR4/NVIDIA GeForce GTX 1660Ti/SSD 512Gb/IPS 144Hz) з
25 700 ₴
- Немає в наявності
Ноутбук б/в у чудовому стані, близькому до ідеального (9,7 з 10). Лише мінімальні сліди використання на кришці. Екран та область навколо клавіатури в чудовому стані. Класний екран IPS з гарною передачею кольорів і кутами огляду та підвищеною плавністю 120Гц. Ноутбук працює без нарікань, тягне більшість сучасних ігор на середньо-високих налаштуваннях, тільки найважчі - на середніх. Знос батареї всього 3% (тільки 29 циклів заряду). Комплект – ноутбук і зарядка. Гарантія – 2 місяці. Разом з ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон з печаткою.
Переваги:
1. Стильний ігровий корпус з металевою кришкою. Стриманий, приємний, з тонкими рамками екрану та стильним логотип Legion на кришці.
2. Відомий ігровий бренд з великою кількістю фірмових програм.
3. Збалансована ігрова збірка початково-середнього класу з потужним 8-и ядерним/16 потоковим процесором AMD Ryzen 7 4-го покоління, ігровою відеокартою GTX 1660Ti з 6 ГБ відеопам’яті, що дозволяє грати в більшість сучасних ігор на середньо-високих налаштуваннях, тільки найважчі - на середніх. Швидкий SSD для миттєвих завантажень.
4. Якісний IPS екран з частотою оновлення 120Гц, дуже приємні кольори, кути огляду та плавність зображення.
5. Місячно-біле підсвічування клавіатури.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1080p)
• Counter-Strike 2 — ~130–190 FPS (High)
• Valorant — ~220–320 FPS (High)
• Dota 2 — ~160–220 FPS (High)
• Rocket League — ~170–240 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~130–190 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~180–260 FPS (Ultra)
• Fortnite — ~90–140 FPS (Medium / High)
• Apex Legends — ~90–130 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~70–100 FPS (Medium / High)
• Cyberpunk 2077 — ~35–50 FPS (Medium)
• Red Dead Redemption 2 — ~50–65 FPS (Medium / High)
• Hogwarts Legacy — ~35–50 FPS (Medium)
• Assassin’s Creed Valhalla / Mirage — ~50–65 FPS (Medium / High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~45–60 FPS (Medium)
• Forza Horizon 5 — ~75–95 FPS (High)
• Far Cry 6 — ~55–70 FPS (Medium / High)
• Starfield — ~28–40 FPS (Low / Medium + FSR)
• Doom Eternal — ~160–240 FPS (High)
Детальні характеристики:
Бренд: Lenovo
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10 Home
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Частота оновлення, Гц: 120
Процесор
Модель процесора: AMD Ryzen 7 4800H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,9
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 4,2
Загальна кількість ядер процесора: 8
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
SSD, ГБ: 512
Роз'єми
Зовнішні порти: 3x USB 3.2 Gen 1 1x power connector 1x Ethernet (RJ-45) 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x HDMI 2.0 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer and DisplayPort 1.2)
Картрідер: є
Комунікації
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6/6E)
Bluetooth: 5.0
Оснащення
Web-камера: 720p with Privacy Shutter
Підсвічування клавіатури: є
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,46
Розмір, мм: 363.06x259.61x23.57-26.1
Матеріал корпусу: метал/пластик
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Захищений ноутбук: є
Батарея та живлення
Ємність, Вт·год: 60
Тип акумулятора: Li-Pol
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L2 | 4 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Ryzen 7 4800H |
| Тактова частота | 3.3 ГГц - 4.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1660Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.46 кг |
| Довжина | 363.06 мм |
| Ширина | 259.61 мм |
| Товщина | 26.1 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
- Ціна: 25 700 ₴






