
Ноутбук Dell Vostro 3568 (Core i5-7200U/8Gb DDR4/HD Graphics 620/SSD 128Gb/TN FullHD)
5 300 ₴
5 200 ₴
- В наявності
Ноутбук б/в у чудовому стані (9 з 10). Звичайні сліди використання, нічого особливого, трохи є подряпинок на кришці. Надійний офісно-мультимедійний ноутбук за смішні гроші. Зношування батареї 22%. Комплект — ноутбук, зарядка. Гарантія — 1 місяць. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Рифлений чорний корпус із глянсовими торцями. Стильний і досить тонкий. Практичний — не збирає відбитки.
2. Відомий корпоративний бренд, з купою фірмових програм.
3. Продуктивний офісно-мультимедійний ноутбук. Дешево та сердито. Продуктивний процесор Core i5-7200U (2 ядра/4 потоки) цілком прийнятний для офісних і мультимедійних завдань. Вбудована відеокарта HD Graphics 620 — ноутбук не для ігор, але щось старе потягне.
4. Гарний екран високої роздільної здатності FullHD.
Dell Vostro 3568 - ноутбук середнього рівня, орієнтований на користувачів, яким потрібен робочий інструмент для виконання найрізноманітніших завдань. Як і більшість моделей в лінійці він виконаний в якісному і простому корпусі, який буде гармонійно виглядати на будь-якому столі. Dell Vostro 3568 оснащується процесором актуального покоління Intel Core i5, що забезпечує солідний рівень продуктивності, достатній для комфортного виконання будь-яких завдань.
Бренд: Dell
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: TN + film
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Сенсорний: немає
Процесор
Модель процесора: Intel Core i5-7200U
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,5
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 3,1
Загальна кількість ядер процесора: 2
Чіпсет: немає даних
Відеокарта
Графічний адаптер: Intel HD Graphics 620
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 8
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 128
Роз'єми
Зовнішні порти: 2хUSB 3.0, USB 2.0, HDMI, VGA, headphone / mic-in (combo)
Оптичний привід: DVD-RW
Картрідер: SD
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11 ac
Bluetooth: 4.1
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: немає
Пасивна система охолодження: немає
Сканер відбитку пальців: немає
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,18
Розмір, мм: 380х260х23,65
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: немає даних
Ємність, Вт·год: 41,4
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 512 кб |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Core i5-7200U |
| Тактова частота | 3.1 ГГц – 3.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.18 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Товщина | 23.7 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 41.4 Вт/год |
- Ціна: 5 200 ₴






