
Ігровий ноутбук HP Omen 17-cb0020ng (Core i9-9880H/32Gb/RTX 2080/SSD 512Gb+HDD 2Tb/144Hz)
38 600 ₴
37 400 ₴
- В наявності
Потужна ігрова машина, яка не знає компромісів, справжня заміна десктопу. Процесор Core i9, топова відеокарта RTX 2080 та якісний 17-и дюймовий екран. Ноутбук б/в у чудовому стані, близькому до ідеального (9,7 з 10). Окрім кілько подряпинок на дні ми не помітили слідів використання, які можна було б зняти на камеру. Матриця IPS 144Гц — відмінна передача кольору, широкі кути огляду та підвищена плавність зображення. Працює без зауважень, тягне всі сучасні ігри на дуже високих налаштуваннях, багато які на ультра. Найпотужніша відеокарта свого покоління RTX 2080 з 8 ГБ відеопам’яті та трасуванням променів. Знос батареї 13%. Комплект — коробка, ноутбук і зарядний пристрій. Гарантія — 3 місяці.
Переваги:
1. Стильний алюмінієвий ігровий корпус, важкий із чудовою системою охолодження. Ноутбук відчувається монолітним. Цікаве оформлення кришки. RGB підсвітка.
2. Відомий бренд із фірмовим ПЗ.
3. Потужна ігрова збірка (Топова збірка свого покоління), яка дозволить грати у всі сучасні ігри на дуже високих налаштуваннях, багато які - на ультра. Процесор Intel Core i9 9-го покоління (8 ядер/16 потоків), 32 Гб пам'яті та топова ігрова відеокарта RTX 2080 з 8 ГБ відеопам’яті. SSD об'ємом 512Гб та швидкий HDD на 2 ТБ, цього вистачить на всі Ваші забаганки.
4. Чудовий IPS FullHD екран із гарними кольорами, кутами огляду та високою частотою оновлення 144 Гц
5. Гарна RGB підсвітка клавіатури.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1080p)
• Counter-Strike 2 — ~140–200 FPS (High)
• Valorant — ~200–300 FPS (High)
• Dota 2 — ~140–200 FPS (High)
• Rocket League — ~160–220 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~130–180 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~180–260 FPS (Ultra)
• Fortnite — ~90–140 FPS (High)
• Apex Legends — ~90–130 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~70–100 FPS (High)
• Cyberpunk 2077 — ~40–55 FPS (Medium + DLSS)
• Red Dead Redemption 2 — ~55–70 FPS (High)
• Hogwarts Legacy — ~40–55 FPS (Medium)
• Assassin’s Creed Valhalla — ~60–75 FPS (High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~55–70 FPS (High)
• Forza Horizon 5 — ~75–100 FPS (High)
• Far Cry 6 — ~60–80 FPS (High)
• Starfield — ~30–45 FPS (Low / Medium + FSR)
• Doom Eternal — ~180–240 FPS (High)
Детальні характеристики:
Бренд: HP
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 11 Home
Дисплей
Діагональ, дюймів: 17,3
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Частота оновлення, Гц: 144
Процесор
Модель процесора: Intel Core i9-9880H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,3
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 4,8
Загальна кількість ядер процесора: 8
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 2080, 8 Gb
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
SSD, ГБ: 512
HDD, ГБ: 2000
Роз'єми
Зовнішні порти: USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) x 3, USB Type-C (DisplayPort) x 1, HDMI 2.0 x 1, microSD x 1, Mini Display Port x 1, RJ-45 (LAN) x 1, 1 x Microphone-in/Headphone-out jack, DC-in x 1
Комунікації
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6/6E)
Bluetooth: 5.0
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 3,2
Розмір, мм: 405 x 27 x 297
Матеріал корпусу: алюміній
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | Core i9-9880H |
| Тактова частота | 3.3 ГГц - 4.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 5400 об/хв |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
- Ціна: 37 400 ₴






