
Ноутбук Dell Latitude E5470 (Core i5-6300U/8Gb/HD Graphics 520/SSD 128Gb/WVA)
5 600 ₴
5 400 ₴
- В наявності
В ноутбука дуже класний екран WVA це технологія дуже схожа на IPS із соковитими кольорами та широкими кутами огляду. Ноутбук б/в у дуже доброму стані (8,5 з 10). На кришці є подряпини, зліва та справа від тачпаду невеличкі сліди користування. Екран в ідеальному стані, зона навколо клавіатури - в дуже доброму. Надійний та досить продуктивний офісно-мультимедійний ноутбук за смішні гроші. Зношування батареї 21% (але залишок 48 Вт/год що суттєво, багато ноутів мають повну меншу батарею). Комплект — ноутбук, зарядка. Гарантія — 1 місяць. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Максимально практичний немазкий корпус, який робить свою справу та не привертає увагу. Фірмова надійність Dell.
2. Відомий корпоративний бренд, з купою фірмових програм.
3. Якісний та досить швидкий офісно-мультимедійний ноутбук з чудовим екраном. Хороший процесор Core i5-6300U (2 ядра/4 потоки) для офісних і мультимедійних завдань. Вбудована відеокарта HD Graphics 520 — ноутбук не для ігор, але щось старе потягне. SSD неабияк покращує чутливість системи.
4. Чудовий екран WVA високої роздільної здатності FullHD із соковитими кольорами та широкими кутами огляду
Dell Latitude E5470 - практичний бізнес-ноутбук авторства американського виробника. Бізнес-серія Latitude відома своєю надійністю, захищеністю, зручністю, продуктивністю і простий застосування. Dell Latitude E5470 являє собою ноутбук з 14-дюймовим матовим WVA екраном. Акумулятор 4-комірковий літій-полімерний потужністю 62 Вт * ч. «Серцем» служить процесор Intel сімейства Core i 6-го покоління, доповнений інтегрованою відеокартою Intel HD Graphics 520, а також 8-ю ГБ оперативної пам'яті.
Бренд: Dell
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10
Дисплей
Діагональ, дюймів: 14
Тип матриці: WVA
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Сенсорний: немає
Процесор
Модель процесора: Intel Core i5-6300U
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,4
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 3
Загальна кількість ядер процесора: 2
Чіпсет: Intel
Відеокарта
Графічний адаптер: Intel HD 520
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 8
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Тип оперативної пам'яті: DDR4-2400
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 128
Роз'єми
Зовнішні порти: 3x USB 3.0 (1х PowerShare), 1x VGA, 1х HDMI, 1x RJ-45, headphone / mic-in (combo)
Оптичний привід: немає
Картрідер: SD / SDHC / SDXC
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11 ac
Bluetooth: 4.1
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: немає
Пасивна система охолодження: немає
Клавіатура з цифровим блоком: немає
Фізичні параметри
Маса, кг: 1,76
Розмір, мм: 334,9х231,1х23,2
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: немає даних
Ємність, Вт·год: 62
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 512 кб |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Core i5-6300U |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.76 кг |
| Довжина | 334.9 мм |
| Ширина | 231.1 мм |
| Товщина | 23.2 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 62 Вт/год |
- Ціна: 5 400 ₴






