
Смартфон Apple iPhone 12 128Gb Green 74% з гарантією
10 000 ₴
- В наявності
Смартфони з Німеччини. Без жодних ремонтів і замін. Не були в ремонті, нічого не мінялося, все оригінальне (дисплей, батарея), всі перевірки можливі. FaceID, True Tone. Ніяких блокувань і контрактів. iCloud чистий.
Смартфон в чудовому стані, близькому до ідеального (9,9 із 10). Ми не помітили слідів використання, які можна було б зняти на камеру. Акумулятор тримає відносно нормально - 74% залишок. Обсяг пам’яті — 128 ГБ. Комплект — коробка та телефон. Технічно повністю справний і без дефектів. Гарантія на телефон — 1 місяць. З телефоном ви отримаєте гарантійний талон з печаткою.
Apple iPhone 12 - довгоочікуване оновлення лінійки 2020 року від каліфорнійського гіганта. Смартфон отримав дизайн зі строгими гострими гранями і яскраві кольорові схеми корпусу, які допоможуть підкреслити свій стиль. Він став також тонкішим, легшим і меншим, зберігши при цьому діагональ дисплея. В Apple iPhone 12 встановлюється свіжий процесор Apple A14, який приємно здивує істотним приростом продуктивності. 6,1-дюймовий OLED екран прикритий спеціально розробленим керамічним склом, яке захищає від ударів в 4 рази ефективніше ніж попередники. Важливим фактором є поява підтримки мереж нового покоління 5G. Здвоєна камера на 12 МП має широкий і ультраширококутний об'єктиви, а також покращену зйомку при поганому освітленні в нічний час. Задня кришка Apple iPhone 12 доповнена магнітом MagSafe, за допомогою якого смартфон може утримуватися на бездротовій зарядці, автомобільному тримачі, а також кріпити величезний перелік нових аксесуарів.
Бренд: Apple
Лінійка: iPhone 12
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Apple iOS 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 128
Тип вбудованої пам'яті: NVMe
Слот розширення: немає
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: SIM + eSIM
Процесор: Apple A14 Bionic
Кількість ядер: 6
Акумулятор та зарядка
Ємність акумулятора, мА·год: 2815
Потужність дротової зарядки, Вт: 20
Потужність бездротової зарядки, Вт: 15 (MagSafe)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,1
Роздільна здатність: 1170x2532
Тип матриці: OLED
PPI: 460
Співвідношення екран/корпус: 86
Датчик регулювання яскравості: є
Максимальна яскравість, ніт: 1200
Особливості дисплея: підтримка HDR, технологія True Tone, широкий колірний обхват (P3), тактильний відгук при натисненні, контрастність 2 000 000: 1 (стандартна), яскравість до 625 кд / м2 (стандартна) і до 1200 кд / м2 при перегляді контенту в форматі HDR, скло Ceramic Shield
Виріз в дисплеї: смуга
Камера
Основна камера, МП: 12 (f / 1.6, ширококутна) + 12 (f / 2.4, 120 градусів, надширококутний)
Кількість основних камер: 2
Відеозйомка: 4K 60к / с (HDR-відео в стандарті Dolby Vision з частотою до 30 кадрів в секунду)
Спалах: є
Фронтальна камера, МП: 12 (f / 2.2)
Ультраширококутна камера: є
Оптична стабілізація: є
Особливості камери: оптична стабілізація всіх камер, п'ятилінзовий об'єктив (надширококутна камера); семілінзовий об'єктив (ширококутна камера), захист об'єктива сапфіровим склом, підтримка Focus Pixels на всій матриці, нічний режим, технологія Deep Fusion
Комунікації
Стандарти зв'язку: 5G, 4G, 3G, 2G
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth: 5.0
GPS: + (GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, BeiDou)
Аудіо-кодеки: AAC
NFC: + (Apple Pay)
Інтерфейсний роз'єм: Apple Lightning
Корпус
Висота, мм: 146,7
Ширина, мм: 71,5
Товщина, мм: 7,4
Маса, г: 162
Захист від пилу і вологи: + (IP68)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: скло/алюміній
Колір корпусу: зелений
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер обличчя (Face ID)
Стереодинаміки: є
Ще: сканер обличчя Face ID, швидка зарядка 20W - 50% за 30 хв, швидка бездротова зарядка 15W, барометр, гіроскоп, акселлерометр, стереодинаміки, підтримка аксесуарів MagSafe, в комплекті кабель USB-C / Lightning
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | США |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G, 2G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| ОС | Apple iOS |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Apple Lightning |
| Тип матриці | OLED |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Швидке заряджання, Підтримка e-SIM |
| Модель телефону | iPhone 12 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A14 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота процесора | 3240 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, EMS, E-mail |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, QZSS |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G, EDGE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2815 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 20 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах, Підтримка знімання 4К, Стабілізація, Ширококутний об'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Телеоб'єктив |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань |
| Ігри | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146.7 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 162 г |
- Ціна: 10 000 ₴





