
Офісний ноутбук Dell Latitude E5530 (Core i5-3320M/8Gb/Intel HD 4000/SSD 128Gb/FullHD)
3 600 ₴
- В наявності
Ноутбук б/в у чудовому стані (9 з 10). На кришці є дрібні подряпинки та один слід від наклейки. Внутрішня частина ноутбука - екран та зона навколо клавіатури в дуже доброму стані, тільки трохи блищать від використання. Технічно повністю справний, працює без нарікань. Надійна офісна машинка з досить яскравим екраном. Гарний інструмент для офісної роботи або бюджетне рішення для онлайн-навчання. Знос батареї 42% (але залишок ще досить нормальний, триматиме години півтори). Комплект — ноутбук і зарядка. Гарантія — 1 місяць. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Представник відомої лінійки Latitude з чудовою якістю виготовлення й надійністю. Таких пристроїв уже не роблять. Стильний дизайн, алюмінієва кришка, прекрасна клавіатура з глибоким ходом клавіш. Спеціальні засувки, щоб ноутбук не розкрився. Дивовижна увага до деталей за цю ціну.
2. Найвідоміший корпоративний бренд, з купою фірмових програм.
3. Гарний офісний ноутбук, попри вік. Чудове співвідношення ціна/продуктивність. 2-ядерний/4-потоковий процесор Intel Core i5 3-го покоління, 8 Гб оперативної пам'яті. Швидкий SSD для миттєвих завантажень.
4. На диво непоганий екран FullHD з хорошим запасом яскравості, хоча й TN.
Бренд: Dell
Тип: Ноутбук
Операційна система: Windows 10
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: TN + film
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920х1080
Процесор
Модель процесора: Intel Core i5-3340M
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,7
Чіпсет: Intel QM77
Відеокарта
Графічний адаптер: Intel HD 4000
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 8
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 128
Роз'єми
Зовнішні порти: 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, e-SATA, VGA, HDMI, IEEE-1394, mic-in, speaker-out
Оптичний привід: DVD-RW
Картрідер: є
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Bluetooth: є
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: є
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,38
Розмір, мм: 388х251х33, 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 512 кб |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Core i5-3340M |
| Тактова частота | 3.1 ГГц – 3.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, eSATA, Аудіо вихід/Навушники, Мікрофонний вхід |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.38 кг |
| Довжина | 388 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Товщина | 33.2 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 48.8 Вт/год |
- Ціна: 3 600 ₴






