Потужна важка машина з часів коли робили охолодження так, щоб ноутбук справді заміняв десктоп не тільки за продуктивністю, але й працював тихо. Ноутбук б/в у чудовому стані (9 з 10). Є сліди використання на кришці у вигляді кількох подряпинок, все інше - лише малопомітні сліди використання по корпусу. Внутрішня частина ноутбука та область клавіатури — у чудовому стані. Ноутбук має дуже якісний IPS-екран з хорошими кутами огляду та насиченими кольорами. Ноутбук працює без нарікань. Тягне більшість сучасних ігор на високих налаштуваннях, тільки найважчі - на середніх. Знос батареї — 26% (залишок дуже великий - ще 58 Вт/год). Гарантія: 2 місяці (із гарантійним талоном з печаткою). Комплектація: ноутбук, зарядний пристрій.
Основні переваги:
1. Якісний алюмінієвий корпус. Потужна система охолодження. Красиве оформлення кришки. Топова клавіатура. Ноутбук справляє враження дорогої якісної річі. Річі, яку робили на роки
2. Відомий ігровий бренд із своїм дизайном і фірмовим ПЗ.
3. Продуктивна збірка, що дозволяє не лише комфортно грати, а й виконувати важкі робочі задачі (графіка, монтаж, 3D, навчання). Комбінація 4-ядерного процесора i7-7700HQ та ігрової відеокарти GTX 1070 8 ГБ забезпечує високу продуктивність навіть сьогодні.
4. Чудовий екран IPS — чітке зображення, плавність та колірна точність для ігор та роботи.
5. Підсвітка клавіатури RGB — зручно в темний час доби.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1080p)
• Counter-Strike 2 — ~100–160 FPS (High)
• Valorant — ~150–220 FPS (High)
• Dota 2 — ~100–160 FPS (High)
• Rocket League — ~120–180 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~100–150 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~140–200 FPS (Ultra)
• Fortnite — ~70–110 FPS (Medium / High)
• Apex Legends — ~70–100 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~60–90 FPS (Medium / High)
• Cyberpunk 2077 — ~30–45 FPS (Low / Medium)
• Red Dead Redemption 2 — ~45–60 FPS (Medium / High)
• Hogwarts Legacy — ~30–45 FPS (Medium)
• Assassin’s Creed Valhalla — ~50–65 FPS (Medium / High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~45–60 FPS (Medium)
• Forza Horizon 5 — ~60–80 FPS (High)
• Far Cry 6 — ~50–70 FPS (High)
• Starfield — ~25–35 FPS (Low + FSR)
• Doom Eternal — ~150–220 FPS (High)
Детальні характеристики:
Бренд: MSI
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 11 Home
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Сенсорний: немає
Процесор
Модель процесора: Intel Core i7-7700HQ
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,8
Загальна кількість ядер процесора: 4
Чіпсет: немає даних
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce GTX 1070
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: 1000
SSD, ГБ: 256
Роз'єми
Зовнішні порти: 3xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, Вхід мікрофонний, mini DisplayPort, HDMI, Аудіо вихід / Навушники
Оптичний привід: немає
Картрідер: є
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): є
Wi-Fi: 802.11 ac
Bluetooth: 4.1
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: 2.0 Мп
Підсвічування клавіатури: є
Пасивна система охолодження: немає
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,95
Розмір, мм: 390x266x39
Матеріал корпусу: метал
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: 5225
Ємність, Вт·год: 79,3
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Модель процесора | Core i7-7700HQ |
| Тактова частота | 3.3 ГГц - 4.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 7200 об/хв |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Ні |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Товщина | 39 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 79.3 Вт/год |
- Ціна: 22 100 ₴







