
Офісний ноутбук HP ProBook 450 G3 (Core i5-6200U/8Gb/HD Graphics 520/SSD 128Gb/TN HD)
5 200 ₴
- В наявності
Ноутбук у чудовому стані (9 з 10). Є дрібні подряпинки на софт тач покритті кришки та є подряпини на дні. Екран та зона навколо клавіатури в чудовому стані. Технічно повністю справний. Ноутбук працює без нарікань. Зношення батареї 15%. Комплект — ноутбук, зарядка. Гарантія — 1 місяць. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Чудовий офісний ноутбук корпоративної лінійки ProBook.
2. Популярний корпоративний бренд, з купою фірмових програм.
3. Швидкий офісний ноутбук із продуктивним процесором Intel Core i5-6200U (2 ядра/4 потоки) забезпечує гарну робочу продуктивність. 8 Гб пам'яті. Швидкий SSD для миттєвих завантажень.
HP ProBook 450 G3 - продуктивний і практичний ноутбук авторства американського виробника. Модель входить у лінійку бізнес-пристроїв HP, що характеризуються підвищеною функціональністю і надійністю. Дизайн лептопа також примітний строгим алюмінієвим виконанням і вологостійкою клавіатурою HP Premium. На варті швидкодії перебуває потужна апаратна платформа Intel в числі потужного процесора сімейства Core i5, інтегрованого відеоадаптера Intel HD Graphics 520, а також 8 ГБ оперативної пам'яті. Дисплеєм служить 15,6-дюймова TN + film матриця роздільною здатністю 1366х768 пікселів з матовим покриттям.
Бренд: HP
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: TN + film
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1366x768
Сенсорний: немає
Процесор
Модель процесора: Intel Core i5-6200U
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,3-2,8
Загальна кількість ядер процесора: 2
Чіпсет: Integrated SoC
Відеокарта
Графічний адаптер: Intel HD Graphics 520
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 4
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 128
Роз'єми
Зовнішні порти: 2xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, HDMI, VGA, headphone/mic-in (combo)
Оптичний привід: DVD-RW
Картрідер: є
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11 a / b / g / n / ac
Bluetooth: 4.0
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: немає
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,07
Розмір, мм: 378x264,3x23,8–24,8
Матеріал корпусу: метал/пластик
Колір корпусу: чорний/сріблястий
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: немає даних
Ємність, Вт·год: 37,9
Тип акумулятора: Li-ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 512 кб |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Core i5-6200U |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 5400 об/хв |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Довжина | 378 мм |
| Ширина | 264.3 мм |
| Товщина | 24.8 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 37.9 Вт/год |
- Ціна: 5 200 ₴






