
Ігрова консоль Anbernic RG 40XXV нова, 2x microSD 16+64Gb, 5000 ігор
4 200 ₴
3 600 ₴
- В наявності
Чудова маленька ретроконсоль від Anbernic. Гарне поєднання портативності та потужності. Весь світ ретро-ігор у вас у кишені. Невеличкий екран 4 дюймів роздільної здатності 640х480 чудово підходить для ігор епохи від NES до PS1 і досить непогано тягне частину тайтлів Dreamcast та N64. Дві microSD карти - стокова 16Gb для прошивки та додаткова 64Gb для ромів (підтримується до 512 Гб).
Консоль не була в експлуатації (поставили свіжу прошивку і все). Комплект повний заводський. ГАРАНТІЯ на консоль — 6 місяців. З приставкою Ви отримаєте гарантійний талон із печаткою. Ставте запитання, відповімо із задоволенням.
Бренд: Anbernic
Лінійка: RG 40XXV
Тип: Портативна ігрова приставка
Комплектація
Комплект поставки: консоль, кабель USB Type-C
Об'єм пам'яті, ГБ: 64
Колір: фіолетовий
Основні характеристики
Дисплей: 4.0''
Процесор: ARM Cortex-A53
Оперативна пам'ять, ГБ: 1
Картрідер: є
Вбудовані динаміки: є
Акумулятор: є
Час автономної роботи: до 6 год
Розміри, мм: 139 х 92 х 22
Маса, кг: 216
Інтерфейси
Відеовихід: mini-HDMI
Максимальна роздільна здатність: 640x480
Вихід на навушники: є
Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth: 4.2
USB: 1хUSB Type-C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anbernic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | Xbox |
| Підтримувані карти пам'яті | SDHC |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Жорсткий диск | Так |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 8 годин |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| В комплект входить | Інструкція, USB-кабель, Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Вага | 216 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1024 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Об'єм жорсткого диска | 2000 |
| Технічний стан | справне |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 3 600 ₴



