
Ноутбук HP EliteBook 850 G2 (Core i5-5200U/8Gb/R7 M260X/SSD 240Gb/FullHD)
5 600 ₴
- В наявності
Хороший варіант для офісної роботи, навчання, перегляду відео, браузингу, та навіть простих ігор. Надійна модель з окремою відеокартою — рідкість у цій ціновій категорії. Ноутбук б/в у доброму стані (8,2 з 10). Є подряпини на кришці (софт-тач покриття) та дні. Екран та зона навколо клавіатури в чудовому стані. Надійний офісно-мультимедійний ноутбук за смішні гроші. Зношення батареї 0% (31 Вт/год). Комплект — ноутбук, зарядка. Гарантія — 1 місяць. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Надійний офісно-мультимедійний ноутбук преміальної лінійки EliteBook. Є старенька дискретна відеокарта на 1 Гб пам'яті за продуктивністю близька до GeForce 920M.
2. Популярний корпоративний бренд, з купою фірмових програм.
3. Рідкісний ноутбук, який поєднує в собі достойний процесор, дискретну відеокарту та невисоку вартість. Процесор Intel Core i5-5200U (2 ядра/4 потоки) забезпечує достатню продуктивність для офісно-мультимедійних завдань. Дискретна відеокарта AMD Radeon R7 M260X з 1 Гб відеопам'яті дасть змогу пограти в старі іграшки. Швидкий SSD на 256 Гб для миттєвих завантажень.
Орієнтовна продуктивність:
Кіберспорт / легкі ігри (720p–900p / Low-Medium)
• Counter-Strike 2 — ~25–40 FPS (Low, 720p)
• Valorant — ~50–80 FPS (Low / Medium)
• Dota 2 — ~40–60 FPS (Medium)
• League of Legends — ~70–100 FPS (Medium)
• Rocket League — ~45–65 FPS (Medium)
• World of Tanks — ~40–60 FPS (Medium)
• Minecraft (без шейдерів) — ~60–100 FPS
Старі та середні ігри
• GTA V — ~30–45 FPS (Low, 720p–900p)
• Skyrim — ~40–55 FPS (Medium)
• The Witcher 3 (старий) — ~20–30 FPS (Low)
• Tomb Raider (2013) — ~35–50 FPS (Medium)
• BioShock Infinite — ~40–55 FPS (Medium)
• Far Cry 3 / 4 — ~25–40 FPS (Medium)
Сучасні ігри
• Fortnite — ~25–35 FPS (Low)
• PUBG — ~20–30 FPS (Very Low)
• Apex Legends — ~20–30 FPS (Low)
Детальні характеристики:
Бренд: HP
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: TN + film
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Сенсорний: немає
Процесор
Модель процесора: Intel Core i5-5200U
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,2
Загальна кількість ядер процесора: 2
Чіпсет: Intel
Відеокарта
Графічний адаптер: AMD Radeon R7 M260X, 1Gb
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 8
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Тип оперативної пам'яті: DDR3L
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 240
Роз'єми
Зовнішні порти: 3x USB 3.0, 1x USB 3.0 (Charging Port), 1x RJ-45, 1х DisplayPort 1.2, 1х VGA, headphone / mic-in (combo)
Оптичний привід: немає
Картрідер: SD / SDHC / SDXC
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11 a / b / g / n / ac
Bluetooth: 4.0
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: є
Пасивна система охолодження: немає
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 1,83
Розмір, мм: 375,5x253,6x21,4
Матеріал корпусу: метал/пластик
Колір корпусу: чорний/сріблястий
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: немає даних
Ємність, Вт·год: 31
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 512 кб |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Core i5-5200U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R7 M260. |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Мікрофонний вхід, VGA (D-sub), DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Довжина | 375.5 мм |
| Ширина | 253.6 мм |
| Товщина | 21.4 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 31 Вт/год |
- Ціна: 5 600 ₴






