-7%


Смартфон Apple iPhone Air 256Gb Space Black 100%, 35 циклів, гарантія
42 500 ₴
39 400 ₴
- В наявності
+380 (95) 323-38-92
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфони з Німеччини. Без жодних ремонтів і замін. Не були в ремонті, нічого не мінялося, все оригінальне (дисплей, батарея), всі перевірки можливі. FaceID, True Tone. Ніяких блокувань і контрактів. iCloud чистий.
35 циклів заряду - фактично новий телефон! Смартфон в стані нового (10 із 10). Абсолютно ідеальний стан, телефону два місяці, активований 30 січня. Акумулятор ідеальний - 100% (35 циклів заряду). Обсяг пам’яті — 256 ГБ. Комплект повний — коробка, телефон, кабель. Технічно повністю справний і без дефектів. Гарантія на телефон — 3 місяці. З телефоном ви отримаєте гарантійний талон з печаткою.
iPhone Air - це ультратонкий смартфон від Apple, що поєднує преміальний дизайн і сучасні технології. Він оснащений 6,5-дюймовим OLED-дисплеєм Super Retina XDR з технологією ProMotion (до 120 Гц), функцією Always-On display і високою яскравістю. Пристрій працює на новому чипі A19 Pro, що містить фірмовий модем C1X та чип N1 для бездротових функцій, що забезпечує продуктивність флагманського рівня. Задня основна камера - 48 МП Fusion з оптичною стабілізацією, спереду фронтальна камера 18 МП з режимом Center Stage. Акумулятор забезпечує до 27 годин відтворення відео без підзарядки, підтримуються швидка зарядка, бездротова зарядка через MagSafe і USB-C. Корпус виконаний з титану та вкритий новим захисним склом Ceramic Shield 2, що надає пристрою міцність за невеликої товщини. iPhone Air працює під керуванням iOS 26 та пропонує оновлену екосистему Apple з акцентом на легкість, стиль і нові функції.
Бренд: Apple
Лінійка: iPhone Air
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: iOS 26
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 12
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Тип вбудованої пам'яті: NVMe
Тип SIM-карти: eSIM
Кількість SIM-карт: Тільки eSIM
Процесор: Apple A19 Pro
Кількість ядер: 6
Акумулятор та зарядка
Ємність акумулятора, мА·год: 3149
Потужність бездротової зарядки, Вт: 20 (MagSafe), 15 (Qi2)
Реверсивна дротова зарядка, Вт: 4.5
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,5
Роздільна здатність: 2736x1260
Тип матриці: OLED
PPI: 460
Співвідношення екран/корпус: 90
Датчик регулювання яскравості: є
Максимальна яскравість, ніт: 3000
Частота оновлення, Гц: 120
Особливості дисплея: Dynamic Island, підтримка HDR, технологія True Tone, широкий колірний охоплення (P3), скло Ceramic Shield 2
Виріз в дисплеї: отвір
Камера
Основна камера, МП: 48 (f/1.6, ширококутна)
Кількість основних камер: 1
Відеозйомка: 4K 60к/с
Спалах: є
Фронтальна камера, МП: 18 (f/1.9)
Оптична стабілізація: є
Особливості камери: Deep Fusion, технологія Dual Capture, Photonic Engine, Center Stage - для відеодзвінків
Комунікації
Стандарти зв'язку: 5G, 4G
Wi-Fi: 802.11be (Wi-Fi 7)
Bluetooth: 6.0
GPS: + (GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, BeiDou)
Аудіо-кодеки: AAC
NFC: + (Apple Pay)
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 156,2
Ширина, мм: 74.7
Товщина, мм: 5,6
Маса, г: 165
Захист від пилу і вологи: + (IP68)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: скло/титан
Колір корпусу: чорний
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер обличчя (Face ID)
Ще: Кнопка Camera Control, Технологія виявлення дорожньо-транспортних аварій Crash Detection, екстрений сигнал SOS через супутник
35 циклів заряду - фактично новий телефон! Смартфон в стані нового (10 із 10). Абсолютно ідеальний стан, телефону два місяці, активований 30 січня. Акумулятор ідеальний - 100% (35 циклів заряду). Обсяг пам’яті — 256 ГБ. Комплект повний — коробка, телефон, кабель. Технічно повністю справний і без дефектів. Гарантія на телефон — 3 місяці. З телефоном ви отримаєте гарантійний талон з печаткою.
iPhone Air - це ультратонкий смартфон від Apple, що поєднує преміальний дизайн і сучасні технології. Він оснащений 6,5-дюймовим OLED-дисплеєм Super Retina XDR з технологією ProMotion (до 120 Гц), функцією Always-On display і високою яскравістю. Пристрій працює на новому чипі A19 Pro, що містить фірмовий модем C1X та чип N1 для бездротових функцій, що забезпечує продуктивність флагманського рівня. Задня основна камера - 48 МП Fusion з оптичною стабілізацією, спереду фронтальна камера 18 МП з режимом Center Stage. Акумулятор забезпечує до 27 годин відтворення відео без підзарядки, підтримуються швидка зарядка, бездротова зарядка через MagSafe і USB-C. Корпус виконаний з титану та вкритий новим захисним склом Ceramic Shield 2, що надає пристрою міцність за невеликої товщини. iPhone Air працює під керуванням iOS 26 та пропонує оновлену екосистему Apple з акцентом на легкість, стиль і нові функції.
Бренд: Apple
Лінійка: iPhone Air
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: iOS 26
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 12
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Тип вбудованої пам'яті: NVMe
Тип SIM-карти: eSIM
Кількість SIM-карт: Тільки eSIM
Процесор: Apple A19 Pro
Кількість ядер: 6
Акумулятор та зарядка
Ємність акумулятора, мА·год: 3149
Потужність бездротової зарядки, Вт: 20 (MagSafe), 15 (Qi2)
Реверсивна дротова зарядка, Вт: 4.5
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,5
Роздільна здатність: 2736x1260
Тип матриці: OLED
PPI: 460
Співвідношення екран/корпус: 90
Датчик регулювання яскравості: є
Максимальна яскравість, ніт: 3000
Частота оновлення, Гц: 120
Особливості дисплея: Dynamic Island, підтримка HDR, технологія True Tone, широкий колірний охоплення (P3), скло Ceramic Shield 2
Виріз в дисплеї: отвір
Камера
Основна камера, МП: 48 (f/1.6, ширококутна)
Кількість основних камер: 1
Відеозйомка: 4K 60к/с
Спалах: є
Фронтальна камера, МП: 18 (f/1.9)
Оптична стабілізація: є
Особливості камери: Deep Fusion, технологія Dual Capture, Photonic Engine, Center Stage - для відеодзвінків
Комунікації
Стандарти зв'язку: 5G, 4G
Wi-Fi: 802.11be (Wi-Fi 7)
Bluetooth: 6.0
GPS: + (GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, BeiDou)
Аудіо-кодеки: AAC
NFC: + (Apple Pay)
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 156,2
Ширина, мм: 74.7
Товщина, мм: 5,6
Маса, г: 165
Захист від пилу і вологи: + (IP68)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: скло/титан
Колір корпусу: чорний
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер обличчя (Face ID)
Ще: Кнопка Camera Control, Технологія виявлення дорожньо-транспортних аварій Crash Detection, екстрений сигнал SOS через супутник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | США |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| ОС | Apple iOS |
| Тип SIM-карти | E-Sim |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | OLED |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Швидке заряджання, Підтримка e-SIM |
| Модель телефону | Apple iPhone Air |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2736x1260 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | A19 Pro |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота процесора | 4260 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12144 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, EMS, E-mail |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, QZSS |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3149 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 20 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах, Підтримка знімання 4К, Стабілізація, Ширококутний об'єктив, Ультраширококутний об'єктив |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 18 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань |
| Ігри | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156.2 мм |
| Ширина | 74.7 мм |
| Товщина | 5.6 мм |
| Вага | 165 г |
- Ціна: 39 400 ₴





