
Ігровий ноутбук Gigabyte Gaming A16 3VH (Ryzen 7 260/24Gb DDR5/NVIDIA GeForce RTX 5060/SSD 1Tb/IPS 165Hz) з гарантією
51 300 ₴
49 600 ₴
- В наявності
Свіжий потужний ноутбук у стані нового (10 з 10), всього 9 циклів заряду батареї! Ми не знайшли жодних слідів використання. Матриця IPS 1920x1200 з частотою оновлення 165 Гц чудове передаванням кольорів + підвищена плавність зображення. Працює без нарікань, тягне більшість сучасних ігор на ультра параметрах. Зношення батареї 0% (9 циклів заряду). Комплект повний заводський з коробкою, всіма прокладочками, папірцями. Гарантія — 1 рік. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Стильний, строгий, сучасний ноутбук із величезним тачпадом. Цікаві рішення у вигляді індустріальних штампів на краї палмресту, дуже багато цікавих деталей на дні ноутбуку.
2. Впізнаваний бренд, з фірмовим ПЗ.
3. Надсучасна продуктивна збірка вище середнього класу. Поєднання потужного та надсучасного 8-и ядерного/16-и потокового процесора AMD Ryzen 7 260, 24ГБ швидкої DDR5 пам'яті та потужної ігрової відеокарти RTX 5060 з підтримкою надсучасних алгоритмів апскейлінгу DLSS 4.5 робить цей ноутбук чудовим інструментом для ігор. Швидкий та місткий SSD на 1Тб також сприяє чутливості системи.
4. Чудовий IPS-екран із підвищеною плавністю 165 Гц.
5. Гарна підсвітка клавіатури.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1920×1200)
• Counter-Strike 2 — ~170–240 FPS (High)
• Valorant — ~240–340 FPS (High)
• Dota 2 — ~170–230 FPS (High)
• Rocket League — ~170–240 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~150–210 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~190–270 FPS (Ultra)
• Fortnite — ~140–200 FPS (High + DLSS/FG)
• Apex Legends — ~120–170 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~100–140 FPS (High + DLSS)
• Cyberpunk 2077 — ~60–80 FPS (High + DLSS/FG)
• Red Dead Redemption 2 — ~70–90 FPS (High)
• Hogwarts Legacy — ~60–80 FPS (High + DLSS)
• Assassin’s Creed Valhalla / Mirage — ~75–100 FPS (High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~75–100 FPS (High)
• Forza Horizon 5 — ~100–130 FPS (High)
• Far Cry 6 — ~85–105 FPS (High)
• Starfield — ~45–65 FPS (High + FSR/DLSS)
• Doom Eternal — ~220–300 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~230–310 FPS (Ultra)
Детальні характеристики:
Бренд: GIGABYTE
Лінійка: GAMING A16 3VH
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 11
Дисплей
Діагональ, дюймів: 16
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1200
Частота оновлення, Гц: 165
Яскравість, кд/м2: 300
Процесор
Модель процесора: AMD Ryzen 7 260
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 3,8
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 5,1
Загальна кількість ядер процесора: 8
Кількість потоків процесора: 16
Тепловиділення (CPU TDP): 45
Нейронний процесор (NPU): AMD Ryzen AI
Чіпсет: AMD SoC
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 5060
Об'єм пам'яті відеокарти, ГБ: 8
Тип пам'яті відеокарти: GDDR7
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 24
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64
Тип оперативної пам'яті: DDR5
Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800
Накопичувач
SSD, ГБ: 1000
Кількість додаткових роз'ємів M.2: 1
Розмір накопичувачів M.2: +2280
Роз'єми
USB4: 1
USB Type-C (DisplayPort Alt Mode): є
USB Power Delivery: є
USB 3.2 Gen 2 Type-A: 2
USB 2.0 Type-A: 1
HDMI 2.1: є
Зовнішні порти: комбінований роз'єм для навушників/мікрофону
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6/6E)
Bluetooth: 5.2
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: є
Клавіша Copilot: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,2
Розмір, мм: 358x263x23
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Батарея та живлення
Ємність, Вт·год: 76
Зарядка по USB Type-C: є
Потужність блоку живлення, Вт: 150
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | Ryzen 7 260 |
| Тактова частота | 3.6 ГГЦ і більше |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS LED |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | RTX 5060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 4 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
- Ціна: 49 600 ₴






