
Ігровий ноутбук Lenovo Legion 5 15IMH05H (Core i5-10300H/16Gb DDR4/NVIDIA GeForce GTX 1650Ti/SSD 512Gb/IPS 144Hz) з гарантією
22 000 ₴
21 300 ₴
- В наявності
Ноутбук б/в у чудовому стані (9 з 10). Є декілька невеличких подряпинок на кришці та кілька подряпинок на дні. Екран та зона навколо клавіатури - в чудовому стані. Відмінний IPS-екран 144 Гц з чудовою передачею кольорів, кутами огляду та підвищеною плавністю зображення. Ноутбук працює без нарікань, тягне більшість сучасних ігор на середніх налаштуваннях. Знос батареї 15%. Комплект – ноутбук та зарядний пристрій. Гарантія – 2 місяці. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон з печаткою.
Переваги:
1. Класний алюмінієвий ігровий корпус з тонкими рамками, логотипом Legion на кришці, дуже приємний на дотик. Відмінна система охолодження.
2. Відомий ігровий бренд із безліччю фірмового програмного забезпечення.
3. Якісна ігрова збірка початкового рівня, яка дозволить грати у більшість сучасних ігор на середніх налаштуваннях. Хороший ігровий комплект з процесором Intel Core i5 10-го покоління та ігровою відеокартою GTX 1650Ti. Швидкий SSD для миттєвих завантажень.
4. Чудовий 144 Гц IPS-екран, дуже приємні кольори, кути огляду та підвищена плавність зображення.
5. Біла підсвітка клавіатури.
Продуктивність в популярних іграх (Full HD):
Гра Налаштування графіки Середній FPS
CS:GO Високі 180–220
DOTA 2 Високі 100–120
Valorant Високі / максимум 180–200
GTA V Високі 65–75
The Witcher 3 (без RT) Високі 55–65
Cyberpunk 2077 Низькі–Середні 35–45
Red Dead Redemption 2 Низькі–Середні 40–50
Hogwarts Legacy Середні 40–50
Call of Duty: Warzone Низькі–Середні 60–70
Far Cry 6 Середні 55–65
Детальні характеристики:
Бренд: Lenovo
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класична
Операційна система: Windows 11
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Частота оновлення, Гц: 144
Процесор
Модель процесора: Intel Core i5-10300H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,5 (Turbo 4,5)
Загальна кількість ядер процесора: 4
Кількість потоків процесора: 8
Чипсет: Intel HM470
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce GTX 1650Ti
Обсяг пам’яті відеокарти, ГБ: 4
Оперативна пам’ять
Обсяг оперативної пам’яті, ГБ: 16
Максимальний обсяг оперативної пам’яті, ГБ: 32
Тип оперативної пам’яті: DDR4
Накопичувачі
SSD, ГБ: 512
Роз’єми
Зовнішні порти: USB-C 3.2 Gen 1 (передача даних, DisplayPort 1.2), USB 3.2 Gen 1 (Always On), 3x USB 3.2 Gen 1, HDMI, Ethernet (RJ-45), роз’єм живлення, комбінований роз’єм для навушників/мікрофона
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6/6E)
Bluetooth: 5.0
Оснащення
Веб-камера: є
Підсвітка клавіатури: є
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Вага, кг: 2,46
Розміри, мм: 363,06 x 259,61 x 23,57-26,1
Матеріал корпусу: полікарбонат + пластик АБС
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Батарея та живлення
Ємність, Вт·год: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 1 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Core i5-10300H |
| Тактова частота | 3.3 ГГц - 4.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1650Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.46 кг |
| Довжина | 363.06 мм |
| Ширина | 259.61 мм |
| Товщина | 26.1 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
- Ціна: 21 300 ₴






