
Ноутбук Acer Swift 1 (Pentium Silver N5000/4Gb/UHD Graphics 605/SSD 256Gb/IPS)
5 500 ₴
4 800 ₴
- В наявності
Відносно свіжий легкий та приємний ноутбук по ціні старого корпоративного "чумодана". Класна машина, яка зіткана з протиріччів. Магія цього ноутбуку складається не з обмежень та цифер, диявол, як завжди, криється в деталях. Так, тут відносно слабенький CPU, але він має фізичні 4 ядра та є досить сучасним. Так тут 4 Гб оперативної пам'яті, але стоїть Windows 10 Lite (LTSC), для якої цього обсягу достатньо. Але тут шикарний алюмінієвий корпус, чудовий IPS екран, підсвітка клавіатури та велика батарея, яка дає 9+ годин роботи в такій конфігурації. Сучасні чипи, сучасні кодеки - ютуб літає, офіс працює. Ноутбук б/в в чудовому стані (9 з 10). На кришці є подряпинки та розводи, але небагато. Екран, та область навколо клавіатури в чудовому стані (є один мало помітний білий піксель трохи справа від середини екрану, якого видно лише на чорному фоні, в роботі не заважає - у вічі не впадає). Працює без нарікань - мультимедійний ноутбук з преміальних матеріалів і чудовим екраном за смішні гроші. Зношування батареї 31% (залишок - 36Вт - тримає до 10 годин в такій конфігурації). Комплект — ноутбук і зарядка. Гарантія — 2 місяці. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Класний монолітний алюмінієвий корпус. Легкий, та приємно холодний. Пасивна система охолодження - ноутбук абсолютно безшумний. Підсвітка клавіатури. Велика батарея
2. Відомий ноутбучний бренд, з купою фірмових програм.
3. Базовий мультимедійний ноутбук в топовому виконанні. Енергоефективний та сучасний процесор Intel Pentium Silver N5000 (4 ядра/4 потоки) цілком прийнятний для офісних і мультимедійних завдань. Вбудована відеокарта HD Graphics 605 — ноутбук не для ігор, але щось старе потягне, класно оптимізований під відео. Швидкий SSD від Самсунг на 256Гб для чутливості системи.
4. Чудовий IPS екран FullHD з приємними кольорами та кутами огляду.
5. Підсвітка клавіатури.
Acer Swift 1 SF114-32 - представник класу тонких, портативних і недорогих ноутбуків, які відмінно підійдуть для використання в якості офісного робочого інструмента, а також для мультимедіа. Модель отримала стильний оновлений дизайн і мінімальні рамки навколо дисплея. Acer Swift 1 SF114-32 оснащується 14-дюймовою IPS матрицею з роздільною здатністю 1920х1080 точок. Вона відмінно підійде для роботи, читання і перегляду фільмів завдяки високої чіткості, широким кутам огляду і природної передачі кольору. Комфортна для офісних завдань продуктивність Acer Swift 1 SF114-32 досягається використанням процесорів Intel Pentium, які також мають і низьке енергоспоживання. Приємним бонусом виступає сканер відбитків пальців, не характерний для даного цінового діапазону.
Детальні характеристики:
Бренд: Acer
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10 Lite
Дисплей
Діагональ, дюймів: 14
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Процесор
Модель процесора: Intel Pentium Silver N5000
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 1,1
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 2,7
Загальна кількість ядер процесора: 4
Відеокарта
Графічний адаптер: Intel UHD Graphics 605
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 4
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 4
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
SSD, ГБ: 256
Роз'єми
Зовнішні порти: USB 3.1 Type-C, 2xUSB 3.0, USB 2.0, HDMI, headphone / mic-in (combo)
Картрідер: SD
Комунікації
Wi-Fi: 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth: є
Оснащення
Web-камера: є
Сканер відбитку пальців: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 1,4
Розмір, мм: 323x228x14,95
Матеріал корпусу: метал
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: 4670
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Pentium Silver |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L2 | 256 кб |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Pentium Silver N5000 |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 4 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 605 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Довжина | 323 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Товщина | 14.95 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
- Ціна: 4 800 ₴






