
Ігровий ноутбук Schenker XMG APEX 15 Max (Ryzen 7 5800X/16Gb DDR4/NVIDIA GeForce RTX 3070/SSD 512Gb/IPS 240Hz)
43 700 ₴
42 200 ₴
- В наявності
Унікальна ігрова машина! ДЕСКТОПНИЙ процесор AMD Ryzen 7 5800X, який можна замінювати/апгрейдити (наприклад на сучасний монстр з 3D-кешем Ryzen 7 5800X3D). Це змінює правила гри і дозволяє перетворити цю машину на вбивцю сучасних ігрових ноутів на RTX 4060. Десктопний чіпсет та якісне охолодження дозволяють використовувати в цьому ноутбуці процесори з теплопакетом до 88 Вт! Це точно незвична, унікальна та дуже потужна машина.
Ноутбук в дуже хорошому стані, близькому до чудового (8,8 з 10). На кришці є невеличкі потертості - носили в сумці. Екран та зона навколо клавіатури в чудовому стані. Екран IPS із скаженою плавністю 240 Hz (подарунок для кіберспортсменів)— чудове передавання кольору, яскравість і кути огляду. Працює без нарікань, тягне всі сучасні ігри на дуже високих параметрах, багато які - на ультра. Зношування батареї всього 10%. Комплект — ноутбук і зарядка. Гарантія — 3 місяці. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Дуже цікава, потужна та унікальна машина від відомого німецького бренду Schenker. Десктопний чипсет із можливістю апгрейду процесору, якісна система охолодження. Повноцінна заміна десктопному комп'ютеру, точніше це і є десктоп у форматі ноутбука.
2. Поважний німецький ігровий бренд, з фірмовим ПЗ.
3. Чудова ігрова збірка з надпотужним 8-ядерним/16-потоковим процесором AMD Ryzen 7 5800X і швидкою ігровою відеокартою RTX 3070, яка дасть змогу грати в усі ігри на дуже високих параметрах, багато які на ультра. Швидкий SSD для миттєвих завантажень.
4. Класний IPS екран із соковитими кольорами, кутами огляду та скаженою частотою оновлення 240 Гц.
5. Красива RGB-підсвітка.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1080p)
• Counter-Strike 2 — ~180–260 FPS (High)
• Valorant — ~260–380 FPS (High)
• Dota 2 — ~180–240 FPS (High)
• Rocket League — ~180–260 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~160–220 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~200–280 FPS (Ultra)
• Fortnite — ~130–190 FPS (High + DLSS)
• Apex Legends — ~120–170 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~100–140 FPS (High)
• Cyberpunk 2077 — ~55–70 FPS (High + DLSS)
• Red Dead Redemption 2 — ~65–80 FPS (High)
• Hogwarts Legacy — ~55–70 FPS (High + DLSS)
• Assassin’s Creed Valhalla / Mirage — ~75–95 FPS (High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~70–90 FPS (High)
• Forza Horizon 5 — ~90–120 FPS (High)
• Far Cry 6 — ~80–100 FPS (High)
• Starfield — ~45–60 FPS (Medium / High + FSR)
• Doom Eternal — ~200–280 FPS (High)
Детальні характеристики:
Бренд: XMG/Schenker
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10 Home
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Сенсорний: немає
HDR: немає
Частота оновлення, Гц: 240
Процесор
Модель процесора: Ryzen 7 5800X
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 3,8
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 4,7
Загальна кількість ядер процесора: 8
Чіпсет: AMD SoC
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 3070, 8 ГБ GDDR6
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 512
Роз'єми
Зовнішні порти: 2 x USB 3.2, 1 x USB 3.1 type C, 1 x USB 2.0, 1x mini DP, 1 x HDMI, headphone x1, mic-in x1
Оптичний привід: немає
Картрідер: є
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11 ac
Bluetooth: 5.0
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: є
Пасивна система охолодження: немає
Сканер відбитку пальців: немає
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,6
Матеріал корпусу: алюміній
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Захищений ноутбук: немає
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: немає
Ємність, Вт·год: 62
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clevo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L2 | 4 Мб |
| Модель процесора | Ryzen 7 5800X |
| Тактова частота | 3.6 ГГЦ і більше |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, mini DisplayPort |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 62 Вт/год |
- Ціна: 42 200 ₴






