
Ноутбук Acer Aspire F5-573G (Core i5-6200U/8Gb/NVIDIA GeForce 940MX/SSD 240Gb/TN FullHD)
8 400 ₴
8 300 ₴
- В наявності
Стильний мультимедійно-ігровий ноутбук в рідкісному білому кольорі. Ноутбук в чудовому стані (9 з 10). Мінімальні сліди використання та де-не-де трохи пожовтів білий пластик. Екран та область навколо клавіатури майже в ідеальному стані. Технічно ноутбук повністю справний. Працює без нарікань, чудово тягне старенькі ігри та невибагливі сучасні ігри на мінімалках, або трохи вище. Відеокарта GeForce 940MX. За свої гроші – топ. Ігрова ультрабюджетна збірка з дискретною відеокартою. Знос батареї 18%. Комплект – ноутбук і зарядка. Гарантія – 1 місяць. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон з печаткою.
Особливості:
1. Стильний білий корпус. Як мінімум незвично і цікаво виглядає.
2. Відомий ігровий бренд з великою кількістю фірмових програм.
3. Ультрабюджетна ігрова збірка за невеликі гроші. Дозволяє чудово грати у хіти минулих років або відносно сучасні ігри на мінімалках або трохи вище. За свої гроші – чудове рішення. Продуктивний процесор Intel Core i5 6-го покоління. Ігрова відеокарта GeForce 940MX з 2 Гб відеопам'яті. Швидкий SSD на 240Гб.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1080p)
• Counter-Strike 2 — ~25–40 FPS (Low)
• Valorant — ~60–90 FPS (Low / Medium)
• Dota 2 — ~40–60 FPS (Low / Medium)
• Rocket League — ~50–70 FPS (Low / Medium)
• Overwatch 2 — ~35–50 FPS (Low)
• Rainbow Six Siege — ~40–60 FPS (Low)
• Fortnite — ~30–50 FPS (Low + Performance Mode)
• Apex Legends — ~25–40 FPS (Low)
• Warzone / CoD — ~20–30 FPS (Low, важко грати)
• The Witcher 3 (старий, не Next-Gen) — ~25–35 FPS (Low)
• GTA V — ~40–60 FPS (Low / Medium)
• Skyrim — ~40–60 FPS (High)
• Far Cry 4 — ~30–45 FPS (Low / Medium)
Детальні характеристики:
Бренд: Acer
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 10
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: TN + film
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Сенсорний: немає
Процесор
Модель процесора: Intel Core i5-6200U
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,3
Загальна кількість ядер процесора: 2
Чіпсет: немає даних
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce GTX 940MX, 2 ГБ
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 8
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: немає даних
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Накопичувач
Жорсткий диск, ГБ: немає
SSD, ГБ: 240
Роз'єми
Зовнішні порти: USB 3.1 Type-C, 2хUSB 3.0, USB 2.0, HDMI, headphone / mic-in (combo)
Оптичний привід: немає
Картрідер: SD
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11 ac
Bluetooth: є
3G / LTE: немає
Оснащення
Web-камера: є
Підсвічування клавіатури: немає
Пасивна система охолодження: немає
Сканер відбитку пальців: немає
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,4
Розмір, мм: 382x259x28
Матеріал корпусу: алюміній
Колір кришки: білий
Колір корпусу: білий
Батарея та живлення
Ємність, мА·год: 2800
Ємність, Вт·год: немає даних
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 512 кб |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Core i5-6200U |
| Тактова частота | 2.6 ГГц – 3 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce 940MX |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital, Secure Digital HC, Secure Digital XC |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Підключення до док-станції | Ні |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Довжина | 382 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
- Ціна: 8 300 ₴







