
Ігровий ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (Core i7-12700H/16Gb/RTX 3070 Ti/1Tb/2K 165Hz)
51 300 ₴
49 000 ₴
- В наявності
Топова лінійка від Lenovo з найкращим екраном, алюмінієвим корпусом та відмінним охолодженням. Ноутбук в чудовому стані (9,2 з 10). Є одна подряпинка на кришці, в іншому просто чудовий стан. Бомбезний QHD (2560х1600) IPS екран із шаленим запасом яскравості — чудова передача кольорів, кути огляду та підвищена плавність зображення 165 Гц. Ноутбук працює без нарікань, тягне всі ігри на ультра налаштуваннях. Знос батареї всього 7%. Комплект — коробка, ноутбук і зарядка. Гарантія — 4 місяці. З ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Особливості ноутбука:
1. 16 дюймів. Одна з найвідоміших серій топових ігрових ноутбуків. Дуже дорого виглядає. Алюмінієвий корпус із брутальними вихлопами системи охолодження, тактильно дуже приємний і стильний. Круті динаміки, RGB підсвітка та шикарний екран QHD 165Hz. Потужне залізо. Мрія, а не ноутбук.
2. Крутий ігровий бренд із фірмовим ПЗ.
3. Топова ігрова збірка з монструозним 14-ядерним/20-потоковим процесором Intel Core i7 12-го покоління та майже топовою в лінійці ігровою відеокартою RTX 3070 Ti, яка тягне всі ігри на ультра налаштуваннях. Швидкий та місткий 1Тб SSD для миттєвих завантажень.
4. Неймовірний 2К QHD IPS екран із топовою передачею кольорів, кутами огляду, що відрізняється підвищеною плавністю зображення 165 Гц.
5. RGB підсвітка клавіатури.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх
• Counter-Strike 2 — ~180–260 FPS (High)
• Valorant — ~250–350 FPS (High)
• Dota 2 — ~180–260 FPS (High)
• Rocket League — ~200–280 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~170–240 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~220–300 FPS (Ultra)
• Fortnite — ~150–220 FPS (High + DLSS)
• Apex Legends — ~140–200 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~120–170 FPS (High + DLSS)
• Cyberpunk 2077 — ~65–85 FPS (High + DLSS)
• Red Dead Redemption 2 — ~70–90 FPS (High)
• Hogwarts Legacy — ~65–85 FPS (High + DLSS)
• Assassin’s Creed Valhalla / Mirage — ~85–110 FPS (High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~80–110 FPS (High)
• Forza Horizon 5 — ~110–140 FPS (High / Very High)
• Far Cry 6 — ~90–110 FPS (High)
• Starfield — ~55–75 FPS (High + FSR)
• Doom Eternal — ~250–350+ FPS (High)
Бренд: Lenovo
Лінійка: Legion 5 Pro 16IAH7H
Тип: Ноутбук
Конструкція: класичний
Операційна система: Windows 11
Дисплей
Діагональ, дюймів: 16
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 2560x1600
Частота оновлення, Гц: 165
Яскравість, кд/м2: 500
Процесор
Модель процесора: Intel Core i7-12700H
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 2,3
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 4,7
Базова частота енергоефективних ядер, ГГц: 1,7
Максимальна частота енергоефективних ядер, ГГц: 3,5
Загальна кількість ядер процесора: 14
Кількість продуктивних ядер процесора: 6
Кількість енергоефективних ядер процесора: 8
Кількість потоків процесора: 20
Тепловиділення (CPU TDP): 45
Чіпсет: Intel SoC
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti
Об'єм пам'яті відеокарти, ГБ: 8
Тип пам'яті відеокарти: GDDR6
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Тип оперативної пам'яті: DDR5
Накопичувач
SSD, ГБ: 1000
Роз'єми
Thunderbolt 4: є
USB Type-C (DisplayPort Alt Mode): є
USB Power Delivery: є
HDMI: є
Зовнішні порти: 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer and DisplayPort 1.4), 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 135W and DisplayPort 1.4 ), 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer and DisplayPort 1.4), 1x HDMI до 8K/60Hz, Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6/6E)
Bluetooth: 5.1
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,49
Матеріал корпусу: метал, пластик
Колір кришки: сірий
Колір корпусу: сірий
Батарея та живлення
Ємність, Вт·год: 80
Зарядка по USB Type-C: є
Тип акумулятора: Li-Pol
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 4 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Core i7-12700H |
| Тактова частота | 3.6 ГГЦ і більше |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS LED |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 4 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.49 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
- Ціна: 49 000 ₴







