
Ігровий ноутбук HP Victus 15-fb2082wm (Ryzen 5 8645HS/16Gb/RTX 4050/SSD 512Gb/144Hz)
36 000 ₴
34 000 ₴
- В наявності
Ноутбук б/в у відмінному стані, близькому до ідеального (9,7 з 10). Лише мінімальні сліди використання на кришці. Чудовий екран IPS 144Hz з приємними кольорами, широкими кутами огляду та підвищеною плавністю зображення. Працює без нарікань, тягне більшість сучасних ігор на дуже високих налаштуваннях тільки найважчі - на високих. Знос батареї — 0% (всього 36 циклів заряду). Комплект — ноутбук і зарядний пристрій. Гарантія — 4 місяці, разом із ноутбуком ви отримаєте гарантійний талон із печаткою.
Переваги:
1. Сучасний і стильний корпус з практичного матеріалу, що не збирає відбитки пальців. Дзеркальний логотип на кришці. Великий тачпад, тонкі рамки екрану.
2. Відомий ігровий бренд із безліччю фірмових утиліт.
3. Дуже сучасна ігрова збірка середнього сегмента із продуктивним процесором AMD Ryzen 5 8-го покоління у поєднанні з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 4050, яка дозволяє комфортно грати у більшість сучасних ігор на дуже високих налаштуваннях. Твердотільний накопичувач SSD суттєво підвищує швидкість і чутливість системи порівняно з традиційними жорсткими дисками.
4. Якісний екран IPS 144Hz з приємними кольорами, кутами огляду та підвищеною частотою оновлення.
5. Приємне підсвічування клавіатури.
Ноутбук HP Victus 15-fb2082wm - це потужна ігрова машина, створена для тих, хто цінує високу продуктивність в іграх і багатозадачності. Оснащений 6-ядерним процесором AMD Ryzen 5 8645HS з базовою частотою 4,3 ГГц і можливістю розгону до 5,0 ГГц, він відмінно справляється з ресурсоємними завданнями. Завдяки графічній карті NVIDIA GeForce RTX 4050 з 6 ГБ відеопам'яті GDDR6, цей ноутбук здатний забезпечувати плавну роботу сучасних ігор на високих налаштуваннях. Екран діагоналлю 15,6 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 і частотою оновлення 144 Гц забезпечує чітке зображення зі швидким відгуком, що особливо важливо для динамічних ігор. Яскравість 300 кд/м² і покриття антивідблиску дають змогу комфортно використовувати ноутбук за будь-якого освітлення. Об'єм оперативної пам'яті становить 16 ГБ DDR5, що забезпечує швидку роботу та підтримку багатозадачності. Для зберігання даних використовується 512 ГБ SSD, що забезпечує блискавичне завантаження системи та ігор. Також HP Victus 15-fb2082wm оснащений різними портами: USB Type-C, двома USB Type-A, HDMI 2.1 і комбінованим роз'ємом для навушників і мікрофона. Для підключення до мережі передбачені Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.3. Цей HP Victus 15-fb2082wm також виділяється підсвічуванням клавіатури, вагою 2,29 кг і стильним чорним корпусом. З батареєю ємністю 70 Вт-год ноутбук здатний забезпечити тривалий час роботи без підзарядки, а підтримка зарядки через USB Type-C робить його ще більш універсальним для користувачів у русі.
Орієнтовна продуктивність у популярних іграх (1080p)
• Counter-Strike 2 — ~140–200 FPS (High)
• Valorant — ~220–320 FPS (High)
• Dota 2 — ~160–220 FPS (High)
• Rocket League — ~160–220 FPS (High)
• Overwatch 2 — ~140–200 FPS (High)
• Rainbow Six Siege — ~180–260 FPS (Ultra)
• Fortnite — ~110–160 FPS (High + DLSS)
• Apex Legends — ~100–140 FPS (High)
• Warzone / CoD — ~80–120 FPS (High + DLSS)
• Cyberpunk 2077 — ~50–65 FPS (High + DLSS)
• Red Dead Redemption 2 — ~55–70 FPS (High)
• Hogwarts Legacy — ~50–65 FPS (High + DLSS)
• Assassin’s Creed Valhalla / Mirage — ~65–85 FPS (High)
• The Witcher 3 Next-Gen — ~65–85 FPS (High)
• Forza Horizon 5 — ~85–110 FPS (High)
• Far Cry 6 — ~70–90 FPS (High)
• Starfield — ~40–55 FPS (Medium + FSR)
• Doom Eternal — ~180–260 FPS (High)
Детальні характеристики:
Бренд: HP
Лінійка: Victus 15-fb2000
Тип: Ноутбук
Конструкція: Класичний
Операційна система: Windows 11 Home
Дисплей
Діагональ, дюймів: 15,6
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матове
Роздільна здатність: 1920x1080
Частота оновлення, Гц: 144
Яскравість, кд/м2: 300
Колірне охоплення (sRGB), %: 62,5
Підтримка AMD FreeSync: є
Процесор
Модель процесора: AMD Ryzen 5 8645HS
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 4,3
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 5,0
Загальна кількість ядер процесора: 6
Кількість потоків процесора: 12
Тепловиділення (CPU TDP): 45
Нейронний процесор (NPU): AMD Ryzen AI
Чіпсет: AMD SoC
Відеокарта
Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 4050
Об'єм пам'яті відеокарти, ГБ: 6
Тип пам'яті відеокарти: GDDR6
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 16
Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32
Тип оперативної пам'яті: DDR5
Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600
Накопичувач
SSD, ГБ: 512
Роз'єми
USB Type-C (USB 3.2 Gen 1): 1
USB Type-C (DisplayPort Alt Mode): є
USB Power Delivery: є
USB 3.2 Gen 1 Type-A: 2
HDMI 2.1: є
Зовнішні порти: комбінований роз'єм для навушників/мікрофону
Комунікації
Мережевий адаптер (Ethernet): 10/100/1000
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6/6E)
Bluetooth: 5.3
Оснащення
Web-камера: HD 720p
Підсвічування клавіатури: є
Клавіатура з цифровим блоком: є
Фізичні параметри
Маса, кг: 2,29
Розмір, мм: 357,9 x 255 x 23,5
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: чорний
Колір корпусу: чорний
Батарея та живлення
Ємність, Вт·год: 70
Зарядка по USB Type-C: є
Тип акумулятора: Li-Ion
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 4 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L2 | 6 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | Ryzen 5 8645HS |
| Тактова частота | 3.6 ГГЦ і більше |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS-Type LCD |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.29 кг |
| Довжина | 357.9 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Товщина | 23.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
- Ціна: 34 000 ₴






